Turgelių seniūnijos gyventoja Stefanija Gerasimovič švenčia 103-ąjį gimtadienį

0
75

103 – ojo gimtadienio proga sukaktuvininkės į Mikniškių kaimą atvyko pasveikinti Šalčininkų rajono vicemeras Valdemaras Sliževski, Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotoja Galina Rogoža ir Turgelių seniūnijos seniūnas Eduardas Tyškevič.

Atvykusius svečius pasitikusi močiutė neslėpė džiaugsmo ir pasakojo, svarsčiusi, ar šįmet sulauksianti svečių. Įtekdamas gėlės vicemeras V. Sliževki linkėjo poniai Stefanijai geros sveikatos ir būti apsuptai mylimų žmonių. Turgelių seniūnijos seniūno E. Tyškevičiaus teigimu, močiutė dar gana žvali, išeina pasivaikščioti pasiremdama lazda, neretai mato ją besimeldžiančią prie kryžiaus.

„Prisimenu, kad pernai buvote ir vis galvojau, ar dabar vėl atvažiuosite. Ačiū, kad nepamiršote senolės. Jau neskaičiuoju metų, daug jų. Jaučiuosi neblogai. Tik klausa nebe ta, prastai girdžiu ir akys ašaroja. Bet malda su manimi kasdien. Meldžiuosi už artimus žmones, kasdien einu prie kryžiaus, nes iki bažnyčios jau man sunkoka nusigauti“, – atvirauja ponia Stefanija.

Optimizmo ir geros nuotaikos senolei galima tik pavydėti. Nepaisant to, kad visą gyvenimą ji sunkiai dirbo, iš pradžių tarnavo dvare, vėlia tarybiniame ūkyje, šiandien ji yra žvali, išeina pasivaikščioti į sodą, apžiūri dukters Danutos pasodintas gėles.

Išvykstančius svečius ponia Stefanija išlydi iki pat vartų, su kiekvienų atsisveikindama ir spausdama ranką.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija