A. Lukašenka pareiškė, jog jau žino, kas taps Baltarusijos prezidentais po jo

0
306

Apie tai kaimyninės šalies vadovas pasisakė per eilinį pasitarimą dėl planuojamų Konstitucijos pataisų.

„Turime atskaitos taškus, tam tikrus kriterijus. Aiškiai apsisprendėme: dabartinė karta neturi nusišalinti. Ji niekur nedings – juk daugiau nei pusė gyventojų. Kur jiems dėtis? Jie tik atsitrauks ir duos galimybę jauniems ateiti ramiai, be konfliktų, pradedant nuo apačios iki pat viršaus, iki valdžios. Mes turime stebėti ir nukreipti ten, kur reikia. O dėl to privalome turėti tam tikrų svertų. Štai tam ir yra Visaliaudinė asamblėja ir taip toliau. Dabartinis Prezidentas nėra amžinas, ateis nauji žmonės. Kas jie? Klausykite, na būsimieji prezidentai mūsų šalyje aiškiai matomi“, – pareiškė Aleksandras Lukašenka.  

Paskutiniu Europos diktatoriumi laikomas dabartinis Baltarusijos vadovas teigė esąs įsitikinęs, jog dabar jau nebebus taip, kaip 1994-ais metais, kai buvo išrinktas jis.

„Tada visi buvo priblokšti, tada nežinojo, ką daryti: matė siautėjimą, naujus turčius, korupciją, banditizmą, kuris buvo šalyje. Klausykite, šaudydavo prie pat valdžios institucijų, žmones šaudė, – sakė Baltarusijos vadovas. – Šaudė, žudė keliuose ir taip toliau. Ir žmonėms reikėjo kažkokio išsigelbėjimo. Na, ir užsikabino už Lukašenkos“.

Valstybės galva įsitikinęs, jog dabar tauta kaip ir visas gyvenimas pasikeitė. Todėl manyti, kad išrinks atsitiktinį žmogų kaip devyniasdešimtųjų viduryje – neverta. Pasak jo, žmonės rinks sąmoningai, tačiau iki to turi atsirasti naujoji Konstitucija ir normalūs valdininkai, kad po to nepritrūktų tam tikrų svertų.