A. Valentaitė sukūrė naujas mineralinio vandens „Birutė“ etiketes

0
282

Jau ne vienerius metus kartu su mineralinio vandens „Birutė“ prekės ženklu bendradarbiaujanti stilistė tikina, kad didžiausias iššūkis kuriant naują etiketę buvo ant mažo formato „sutalpinti“ visą prekės ženklą atspindinčią žinutę.

Anot Astos Valentaitės, pasiekti norimą rezultatą padėjo Kostiumo dizaino studijos Vilniaus Dailės Akademijoje ir profesionali komanda.

„Ilgai mąstyti, koks turėtų būti etiketės dizainas, nereikėjo – stilistiką diktavo pats produktas. Natūralus mineralinis vanduo „Birutė“ – savimi besirūpinančios ir nuolat skubančios merginos kompanionas. Tą gerai žinau, nes per visus bendradarbiavimo metus jau spėjau puikiai pažinti prekės ženklą ir jo filosofiją. Man artimas klasikinis stilius, o ne sezoninės mados, tad ši etiketė – moderni, šiuolaikiška, tačiau išlaikanti klasikinį stilių. Labiausiai džiugina etiketės alyvinio perlamutro spalva, kuri yra visai kitokia nei įprastos „Birutės“ spalvos. Be to, kūrybos metu siekėme perduoti ir mano patirtį – šį vandenį geriu pati, tad etiketėje grafiškai pavaizduoti ir mano inicialai“, – pasakoja A. Valentaitė.

Filmuojant klipą – žvaigždžių stilisto indėlis

Modelis A. Valentaitė taip pat nusifilmavo ir reklaminiame klipe, kuriame pristatomos naujos etiketės. Anot „Birutės“ reklaminio klipo režisierės, video reklamos studijos „All Ways Now“ įkūrėjos Elvinos Nevardauskaitės, reklama buvo daroma atsižvelgiant į A. Valentaitės asmenybę.

„Pats reklaminis klipas – dinamiškas, filmavimo stilius įkvėptas dokumentinio kino. Taip bandyta sukurti gyvą atmosferą. Filmavome Londone – ir man, ir A. Valentaitei gerai pažįstamame mieste. Dėl įkvepiančių lokacijų šis miestas yra ideali vieta filmavimams. Filmuodami susidūrėme tik su vienu iššūkiu – karščiu. Kadangi didžioji dalis scenų – gatvėje, teko paskubėti, kol visų neišvargino 37 laipsnių temperatūra. Nepaisant to, filmavimas praėjo sklandžiai“, – pasakoja E. Nevardauskaitė.

Smagiausias iššūkis, pasak režisierės, buvo sprendimas, kurią suknelę A. Valentaitė turėtų dėvėti vienoje scenų. „Prie A. Valentaitės įvaizdžio kūrimo prisidėjo stilistas Neil Stuart, dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Kate Moss ir Naomi Cambell. Jis vakarinei scenai atvežė net 16 rožinių suknelių, o jos visos mums patiko! Įsivaizduokite, koks iššūkis išrinkti vieną“, – juokauja režisierė.

Reklaminis klipas transliuojamas TV3 televizijoje, taip pat bus rodomas Lietuvos kino teatruose prieš seansus.