A. Zuokas ir jo kūrėjų komanda į rinkimus eina su šūkiu: „Vilnius be kamščių!“

0
247

Šiandien kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės merus Artūras Zuokas paskelbė savo ir partijos „Laisvė ir teisingumas“ rinkimų kampanijos pradžią. A. Zuokas teigė, kad tokia kampanijos strategija pasirinkta atsižvelgus į vieną didžiausių problemų Vilniuje.

Anot A. Zuoko, kamštis rinkimų kampanijai pasirinktas kaip ženklas, simbolizuojantis ne tik kamščius sostinės keliuose: „Šiuo metu Vilnius skendi kamščiuose ir aš kalbu ne tik apie kelius, aš kalbu ir apie kamščius į darželius, kamščius poliklinikose, kamščius norint greitai gauti leidimą projektuoti ar statyti, kamščius tarptautinėje arenoje ir taip toliau. Dabartinės Vilniaus valdžios ausys taip pat užkištos kamščiais, todėl jie negali išgirsti vilniečių poreikių. Tai rodo besitęsiantis viešojo transporto darbuotojų streikas, kurių pasiūlymų niekas negirdi jau beveik metus! ,,Kamštis‘‘ tapo šių dienų Vilniaus simbolis. Su komanda ateiname tam, kad Vilnius būtų be kamščių!“

Ketvirtadienio vakarą sostinės centre vykusiame rinkimų kampanijos pristatyme dalyvavo ir šiuo metu „Laisvės ir teisingumo“ pirmininko pareigas einantis Artūras Paulauskas. Jis savo sveikinimo kalboje pažymėjo, kad svarbiausia rinkimų kampanijoje yra tvirta komanda, ryžtingai ir užtikrintai judanti bendro tikslo link. „Viskas prasideda nuo žmonių, nuo komandos, jei ji tvirta, lyderis gali jaustis ramiau. Žiūrėdamas į jūsų užtikrintas ir degančias akis galiu drąsiai pasakyti, kad A. Zuokas pusę darbo jau padarė – surinko puikią, profesionalią, kompetentingą ir tvirtą komandą. Dabar lieka ištraukti tuos kamščius, kurie neleidžia vilniečiams laisvai judėti ir gyventi, Vilniui klestėti“, – kalbėjo A. Paulauskas.

Tą patį vakarą A. Zuokas pristatė partijos Laisvė ir teisingumas kūrėjų komandą į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą, tarp jų (ne eilės tvarka): Artūras Zuokas, žurnalistas, verslininkas, visuomenininkas, 3 kadencijas vadovavęs Vilniaus miestui, Vilniaus miesto tarybos narys; Vydūnas Sadauskas, advokatas, partneris advokatų kontoroje, taip pat Vilniaus miesto tarybos narys; Antanas Zabulis, Baltijos vadybos instituto ( BMI ) Valdybos narys, Tarptautinės prekybos naftos produktais asociacijos vadovas, LPK prezidiumo narys, turintis ilgametę patirtį dirbant vadovaujantį darbą didelėse tarptautinėse įmonėse, įvairiose įmonių Valdybose, valstybinėse struktūrose, Eglė Čaplikienė, Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė, ilgametė žmogaus teisių, neįgaliųjų, pabėgėlių reikalų ekspertė; Sam Bhasjar, konsultantas, dirbęs su Londono miesto savivaldybe reformuojant sveikatos ir viešojo transporto sistemas; Jolanta Beniulienė, „Litexpo“ Parodų skyriaus organizavimo vadovė, Lietuvos konferencijų ir renginių asociacijos valdybos pirmininkė, pastarąjį dešimtmetį gerai žinoma kaip kultūrinio ir konferencijų turizmo ekspertė; menininkas ir daugelio idėjų Vilniui autorius Saulius Paukštys; blokų grandinių technologijų, kriptoekonomikos vystymo ir duomenų saugos specialistas, Lietuvos startuolių ekosistemos vystytojas, aviacijos entuziastas, fizikas Vytautas Kašėta; Natalja Istomina, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorė, sveikatos mokslų instituto direktorė, Europos slaugos mokslo akademijos narė; Valdas Jankauskas, ilgametis Vaikų ir jaunimo centro vadovas, aktyviai dalyvavęs kuriant Lietuvos jaunimo politiką; Kęstutis Štaras, gydytojas, pediatras, ilgametis Vilniaus Centro poliklinikos vadovas už nuopelnus medicinai apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle, Regimantas Čiupaila, Vilnius TECH matematinio modeliavimo katedros docentas, dėstytojas, buvęs Vidaus reikalų ministras; Justina Kašėtaitė, turinti daugiau kaip 14 metų patirties vadovavimo ir vadybos, prekybos ir rinkų vystymo, personalo ir valdymo srityse ir kiti.

Visą Vilniaus reformų komanda ir programa ,,Vilnius be kamščių“ visuomenei bus pristatyta sausio mėnesio 24 d., Vilniaus 700 metų gimtadienio išvakarėse.