Aiškėja, dėl ko Vilnius prašo tirti Žilvino Šilgalio iniciatyvą

0
231

Pasirodo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys su kažkuo pasidalino jam prieinamomis žiniomis apie mero Remigijaus Šimašiaus spaudos tarnybos planus – išleisti nuo 65-ių tūkst. Eur iki 260 tūkst. Eur rinkiminiais 2019-tais metais.

Besiskundžiančioji prokuratūrai pusė atvirauja, jog iki šiol metams išleisdavo kiek daugiau nei 20 tūkst. Eur. Panašiai planuota ir dabar. Tačiau visgi nuspręsta niekam nežinant paišlaidauti, jei laimėtojas pasirodytų kompetentingas. O R. Šimašiaus spaudos tarnyba tokiems žygiams tikrai subalansuota – joje darbuotojų tiek, kiek ir eilinėje komercinės televizijos naujienų tarnyboje.

Remigijaus Šimašiaus spaudos tarnyba suaktyvėjo (Vilnijosnaujienos.lt 2018 rugsėjo 7 d.)

Vilniaus miesto savivaldybės internetiniame puslapyje kiekvieną dieną pateikiama vis daugiau naujienų, šlovinančių sostinės mero nuveiktus darbus. Iš to aiškėja, jog meras dirba kaip užsuktas laikrodukas – be poilsio, be išeiginių… O kad visiškai visiems viskas būtų aišku būtina iš paskos vaikščiojanti komanda, kuri viską įamžina tiek raštu, tiek žodžiu, kai ką net „videografuoja“.

Tokių pajėgų galėtų pavydėti net Prezidentūra ir Seimas. Bet glumina tas faktas, jog R. Šimašiaus redakcija, išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų, nė kiek dėmesio neskiria opozicinėms jėgoms, už kurias taip pat balsavo mokesčių mokėtojai. Tikėtina, jog pastaruosius nė cento neuždirbanti „redakcija“ paprasčiausiai apvagia. Mat apie opoziciją, apie kitokią nuomonę, R. Šimašiaus spaudos tarnybos medijoje – nė žodžio.

Šiltnamio sąlygomis R. Šimašiaus redakcijoje dirba fotografas ir dar mažiausiai 8 asmenys. Bent jau apie tai rašoma šių žurnalistų darbovietės svetainėje. Beje, nei Kauno, nei Klaipėdos miestų savivaldybėse panašių „redakcijų“ – nėra.