„Akropoliai“ skelbia šventinį darbo laiką: tradiciškai nedirbs pirmąją Kalėdų dieną

0
154

Pirmąją Kalėdų dieną, gruodžio 25 d., Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ tradiciškai neveiks parduotuvės, taip pat maitinimo ir kitų paslaugų bei pramogų erdvės. Kūčių dieną parduotuvės ir kitos įstaigos „Akropoliuose“ dirbs trumpiau, o sausio 1-ąją „Akropolių“ lankytojus priims tik restoranai ir kavinės bei kai kurios pramogų erdvės.

„Pirmąją Kalėdų dieną jau tradiciškai skelbiame nedarbo diena, po kurios lankytojų „Akropoliuose“ vėl lauksime sekmadienį, gruodžio 26-ąją. Sausio pirmąją prekybos ir pramogų centrai dirbs iš dalies – juose veiks tik restoranai ir kai kurios pramogų erdvės. Siekiame sukurti šventinę nuotaiką – visą gruodį savo lankytojus kviečiame dalyvauti įvairiose kalėdinės veiklose, taip pat apsilankyti Kalėdinėse mugėse“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas.

Kūčių dieną, gruodžio 24-ąją, visuose „Akropoliuose“ veikiančios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos, taip pat restoranai ir kavinės bei pramogų zonos dirbs iki 17 val., išskyrus iki 16 val. dirbsiančius bankų skyrius bei kiną. „Maxima“ ir „Eurovaistinė“ Vilniuje dirbs iki 19 val., „Ermitažas“ Vilniuje ir „Eurovaistinė“ Klaipėdoje bei Šiauliuose dirbs iki 18 val.

Pirmąją Kalėdų dieną Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ nedirbs.

Antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, „Akropoliuose“ įsikūrusios „Maxima“ ir „Eurovaistinė“, taip pat „Ermitažas“ Vilniuje atsidarys valanda vėliau – 9 val. ryto. Visuose „Akropoliuose“ parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos dirbs nuo 10 val. iki 21 val., restoranai, kavinės ir pramogos iki 22 val., išskyrus Vilniaus ledo areną, veiksiančią iki 21 val. „Maxima“ Vilniuje dirbs iki 23 val., Klaipėdoje ir Šiauliuose – iki 22 val. Antrąją Kalėdų dieną Vilniaus ir Klaipėdos „Akropolyje“ nedirbs tik bankų skyriai, Šiauliuose jie klientus aptarmaus iki 21 val. Taip pat Šiauliuose „Eurovaistinė“ dirbs iki 19 val.

Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ esančios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos darbą baigs anksčiau – 20 val., išskyrus iki 21 val. klientus aptarnausiančią „Maximą“. Kino teatras Vilniuje dirbs iki 16 val., Klaipėdoje ir Šiauliuose – iki 20 val. Ledo arena Vilniuje – iki 19.30 val., Klaipėdoje ir Šiauliuose – iki 20 val., Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoliuose“ „Eurovaistinė“ dirbs iki 20 val., Šiaulių „Akropolyje“ – iki 19 val. Bankų skyriai Klaipėdos „Akropolyje“ dirbs iki 18 val., Šiauliuose ir Vilniuje kai kurie bankai dirbs iki 20 val.

Sausio 1-ąją „Akropoliuose“ nedirbs visos parduotuvės, taip pat bankų skyriai. Vilniaus ir Klaipėdos „Akropoiuose“ restoranai ir kavinės, kino teatrai ir ledo arenos darbą pradės 12 val. ir dirbs iki 22 val., išskyrus Vilniaus „Akropolyje“ iki 21 val. veiksiančią ledo areną. Šiaulių „Akropolyje“ pirmąją Naujųjų metų dieną neveiks ledo arena ir maitinimo vietos, dirbs tik kino teatras ir boulingas. Kazino darbo laikai visuose prekybos centruose nesikeičia – šventiniu laikotarpiu jie dirbs visą parą.

Sausio 1 d. į Vilniaus „Akropolį“ bus galima patekti tik per 3-iąjį „Džiaugsmo“ ir 4-ąjį „Ledo arenos“ įėjimus. Į Klaipėdos „Akropolį“ įeiti bus galima tik per 4-tąjį „Čiuožyklos“ įėjimą. Šiaulių „Akropolyje“ įėjimas į „Apollo“ boulingą ir kiną – tik per 3 aukšto „Pramogų“ įėjimą. Visomis kitomis dienomis prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ dirbs įprastu grafiku.

Kalėdinės veiklos „Akropoliuose“

Visą gruodžio mėnesį Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ vyks kalėdinė mugė, kurioje bus galima įsigyti kalėdinių dovanų iš 58 smulkiųjų verslininkų: Vilniuje – 28, Klaipėdoje – 16, Šiauliuose – 14. Kalėdinėje mugėje lankytojai galės rinktis iš plataus prekių asortimento: nuo saldumynų, rankų darbo aksesuarų ir papuošalų iki kaulinio porceliano dirbinių.

Kalėdinių mugių atidarymo šventės Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ vyks gruodžio 3 d., šeštadienį, nuo 12 val.

Gruodžio mėnesį visuose „Akropoliuose“ bus galima paskambinti Kalėdų seneliui, Vilniuje – fotografuotis prie kalėdinių foto instaliacijų, Klaipėdoje – diriguoti interaktyviam pingvinų chorui, o Šiauliuose – užsukti į linksmųjų elfų dirbtuvėles. Šventiniu laikotarpiu prekybos centruose taip pat bus galima sutikti spalvinguosius „akropoliečius“ Akrą ir Polę, o Šiauliuose – pasilabinti su Baltąja meška. Vilniaus ir Šiaulių „Akropoliuose“ vyks šventinės ledo diskotekos. Prekybos centruose taip pat bus galima pamatyti įspūdingus kalėdinius papuošimus bei įvairias švytinčias kalėdines foto instaliacijas.