Ar begali būti pigiau?

0
240

Pigiausi Dienos pietūs Vilniuje – be konkurencijos – viename iš didžiausių prekybos centrų. Jų kaina, įvedus Europos Sąjungos valiutą, kilo palaipsniui, palengva ir šiai dienai jie yra pabrangę kiek daugiau nei  pusę euro. Už mažiau nei 3 Eur – sriuba ir antras patiekalas. Gėrimas nepriklauso.

Tuo tarpu sostinės pakraštyje ir Mickūnų gyvenvietėje veikianti kavinė kiekvieną dieną aktyviai reklamuoja savo dienos pietus nuo 2 Eur 90 ct.

Šiandien: žiedinių kopūstų sriuba, kiaulienos plovas su pievagrybiais arba maltas vištienos šnicelis. Vakar: žirnių sriuba su rūkyta šonine, virtų bulvių cepelinai su mėsa arba kiaulienos troškinys su baklažanais. Prieš kelia dienas: agurkinė sriuba, bulviniai blynai su lašiša varškės padažu arba kiaulienos kepsnys užkeptas su pomidoru ir sūriu; šparaginių pupelių sriuba su pomidorais, stambiai tarkuotų bulvių blynai su varškės padažu ir lašiša arba lietuviškas karbonadas su krienų padažu ir pan…

Panašų meniu kavinė savo klientams siūlo kiekvieną dieną, o valgančių netrūksta. Pietauti atvyksta žmonės ir iš atokesnių vietų.