Ar galite tuo patikėti?

0
228

Vilniuje įsisiautėjo voratinklių mezgėjai. Ir taip, jog nieko neįmanoma padaryti ir susitvarkyti – didžiausi Registrų centre, Lietuvos pašte, Lietuvos geležinkeliuose, Klaipėdos jūrų uoste. Nebeįmanoma, kaip sunku ministrui Masiuliui. Vienus pakeičia kiti – o kaip vorai, taip vorai. Greitai visi bus sutupdyti, susodinti – ir net bendražygis Vaitkus, nes gavo paramos iš rusiškų verslininkų. Gal net ne jis, o kažkas kitas gavo. Bet vis dėlto. O dar šiuo metu išpopuliarėjo posakis, jog 28-erius metus Lietuvoje niekas nieko nedarė – tik dabar „valstiečiai“ pradėjo daryti: perkels ministerija į Kauną, sujungs kitą su dar kita, įves „vaučerį“, mokysis angliškai. Ketvirtį amžiaus to niekas nedarė.

Tik klausimas – o ar artimiausių rinkimų nelaimės tie, kurie savo programoje įrašys: atsisakysime visų „valstiečių“ nesąmonių – tiesiog grįšime kelerius metus atgal ir gyventi pradėsime taip, kaip iki Karbauskio apšvitimo ir Širinskienės atsivertimo (buvo arši labai drauge su kunigu Narbekovu prieš bevaikes šeimas, nors ir pati lyg bevaikė). Ar šiaip, ar taip praradome kelerius metus savo istorijoje. Gali būti, kad ir dar prarasime. Netoli nuo Vilniaus, Rytuose, labai intensyviai to siekiama, nes baltarusiai negali patikėti, kad atotrūkis per nepriklausomybę tarp šalių išaugo iki pusės amžiaus.

„Vaučeriai“ – čia nuveiktų darbų viršūnė. Per 28-erius metus tokios nesąmonės niekas net nesugalvojo: verčiame į Lietuvių kalbą – tai niekalas, kuris niekam naudos neatneš, nebent trąšų pardavėjams, kurie niekaip nebus susiję su Karbauskiu.  Agronomas turėtų žinoti kuo rizikuoja – jei pastoviai tręši ir tręši, viskas auga, tačiau tampa visiškais nuodais. Ir „vaučeris“ dar pasirodys iš viso kaip nekaltas 28-erių metų projektas – juk niekas iki šiol taip ir nesugalvojo nesąmonės, kaip paremti jaunas šeimas ar smulkiuosius verslininkus. Mokesčių politika tam visai netinkamas instrumentas… Reikia kažko, kas nebuvo išselekcionuota net per ketvirtį amžiaus. Dabartinis mechanizmas su „vaučeriais“ leis kaip reikiant padurniuoti. Atsiras programėlės – pirmą kartą istorijoje. Jos atskleis tikrąjį durnių veidą. Ar tik „vaučeris“ netaps tuo instrumentu, kuris pagaliau leis suvokti, kas tokie Karbauskis, Vaitkus (labai panašūs pagal savo išskirtinį DNR), Masiulis… Sąrašas vyrų gali būti labai labai ilgas. Jie – nepolitikuoja, jie valdo ūkį, kuris gali augti dešimtimis kartų – panašiai kaip Baltarusijoje…

Nerašyta verslo taisyklė – 3 mėnesiai – politikoje žinoma kaip 100 dienų – kritikuoti buvusių vadovų nekorektiška, tačiau Susisiekimo ministerijoje, kurios vadovas net spragsi kaip džiaugiasi, kad dirbo privačiame kažkokiame versle – buvusius vadovus kritikuoja net ir po kelerius metus iš eilės – dėl voratinklių, kurių nesugeba išpainioti. Peršasi išvada – turi žmogus rimtų problemų, nes iki šiol visi naujai atėję vadovai kažkaip susitvarkydavo.

Aplinkos ūkio susisiekimo ir sporto ministerija pagaliau prabilo angliškai… Ar parazitams negėda?