Atidaryta didžiausia „Rimi“ parduotuvė per septynerius metus

0
372

Pilaitės rajone duris atvėrusiame „Vilnius Outlet“ išparduotuvių centre penktadienį atidaryta ir didžiausia „Compact Hyper“ formato „Rimi“ parduotuvė. Daugiau nei 3.800 kv. m. plote pirkėjai galės komfortiškai apsipirkti – čia bus galima rasti dar didesnį ekologiškų ir veganiškų prekių asortimentą. Šio prekybos centro išskirtinumas – galimybė įsigyti tiesiai prekybos salėje užaugintų salotų ir kitų žalumynų. Vertikalių lysvių principu paremta naujovė Lietuvoje pristatyta pirmą kartą.

Dar šviežesnis asortimentas arčiau namų

Naujame prekybos centre pirkėjų lauks plačiausias „Rimi“ siūlomas asortimentas. Čia lankytojai ras gausų aukščiausios kokybės „Rimi“ konditerijos pasirinkimą, papildytą žuvies ir jūros gėrybių skyrių, privačios etiketės gaminius, „Rimi“ šefų gamybos vartojimui paruoštus produktus, įprastus pieno, mėsos, vaisių ir daržovių skyrius. Būtent daržovių skyriuje lankytojai ras ir pirmąsias Lietuvoje vertikalias lysves, kuriose augs prieskoninės žolelės, salotos ir kiti žalumynai. Jų įsigyti pirkėjai galės jau supakuotų popieriniuose vazonėliuose. Taip pirkėjai gaus šviežią, natūralų ir vietoje užaugintą produktą ištisus metus.

Lokalumą vertinantis žurnalistas, keliautojas ir kulinaras Vytaras Radzevičius pasakoja vertikalias lysves spėjęs įvertinti užsienyje, kur praktika auginti daržoves parduotuvėse – jau įprasta. „Labai džiaugiuosi, jog Lietuvoje, o nuo šiandien – jau ir čia pat „Rimi“ parduotuvėje užaugintos bei nuskintos salotos ar žolelės ištisus metus savo šviežumu džiugins pirkėjus. Lokalumas – ne tik šviežumo, bet ir tvarumo klausimas. Svarbu, jog savo kasdieniais pasirinkimais prisidėtume prie švaresnio rytojaus“, – sako V. Radzevičius, savo patiekalų gamybai prioritetą visada teikiantis vietoje užaugintiems produktams.

Strategiškai patogi vieta

Naujos parduotuvės durys lankytojams bus atviros kasdien nuo 8 iki 22 val. vakaro, kaip ir prekybos centras „Vilnius Outlet“. Skubantys pirkėjai galės apsipirkti net šešiose savitarnos kasose, veiks ir įprastos kasos, „Perlo“ terminalas. Atvykus apsipirkti nereikės sukti galvos dėl automobilio – šalia prekybos centro įrengta didžiulė nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, o strateginė lokacija leis patogiai apsipirkti atvykstantiems ir iš kitų mietų.

„Tai – multifunkcinis prekybos centras, kuris vilniečiams ir miesto svečiams taps ne tik apsipirkimo, bet ir susitikimų, poilsio vieta. Naujoje parduotuvėje sukurtos 65 darbo vietos, į jos įrengimą investuota du milijonai eurų, tad labai džiaugiamės atvėrę duris didžiausiame išparduotuvių centre regione“, – sako „Rimi Lietuva“ plėtros vadovė Rosita Kucevičienė. –  Pandemija nesustabdė mūsų tinklo planų sparčiai plėstis – tai devinta šiemet atidaryta „Rimi“ parduotuvė, o iki 2023-iųjų visoje Lietuvoje šis skaičius sieks 100“.