Atleidžiama didžioji dalis Ūkio ministerijos tarnautojų

0
292

Vilniaus teritorinė darbo birža gavo pranešimą apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą šioje valstybės institucijoje. Permainos palies daugiau nei du trečdalius dirbančiųjų.

„Nuo 2018 m. gruodžio 28 d. iki 2019 m. sausio 27 d.,  vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 63 straipsniu (LR ūkio ministerijos administracijos struktūros pakeitimai), numatoma atleisti 176 LR Ūkio ministerijos darbuotojus.
Vilniaus teritorinės darbo biržos Vilniaus miesto 1- ojo skyriaus specialistai organizuoja susitikimą su įspėtais apie atleidimą darbuotojais, kurio metu darbo biržos atstovai suteiks informaciją apie darbo biržos paslaugas, įsidarbinimo galimybes, parengs prevencinių priemonių programą siekiant padėti įmonės darbuotojams sparčiau integruotis į darbo rinką“, – rašoma pranešime.

Pagal viešai prieinamus duomenis, šiuo metu ministerijoje dirba pustrečio šimto žmonių, o vidutinis jų atlyginimas, neatskaičius mokesčių – apie pusantro tūkstančio.

Tai jau antras pranešimas rugsėjo mėnesį apie masinį darbuotojų atleidimą. Darbo birža sprendžia, ką daryti ir su 157-iais atleidžiamaisiais iš Valstybinės įmonės Valstybinių miškų urėdija.