Pričiupo dar vienus kvaišalų platintojus

0
23

Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnai atliko sėkmingas sulaikymo operacijas Fabijoniškių, Lazdynų ir Lentvario rajonuose – kovo 26 d. sulaikyti asmenys, neteisėtai disponavę narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis. Sulaikant įtariamuosius, Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnams talkino kolegos iš Viešosios tvarkos valdybos Specialiosios parengties skyriaus.

Visiems įtariamiesiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti(Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str.).

Sulaikymo ir kratų metu buvo rastas didelis kiekis galimai psichotropinės medžiagos – 3-chlormetkatinono (3-CMC) ir narkotinės medžiagos – kanapių bei hašišo, taip pat svėrimo, fasavimo ir pakavimo priemonių, pinigų, galimai gautų nusikalstamu būdu.

Vilniaus miesto penktajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d., 260 str. 1 d. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros 4-asis skyrius.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija