Vėl įkliuvo nelegalas

0
26

Automobilis „Opel“ sustabdytas patikrinti policinės priemonės metu Lentvario ir Sandėlių g. sankryžoje.

Paprašius pateikti vairuotojo pažymėjimą, vyras tvirtino, kad su savimi jokių dokumentų neturi, paliko namuose. Paprašius pasakyti savo vardą pavardę, vairuotojas prisistatė, taip pat nurodė ir savo gimimo metus – 1985 m. Bet po kelių minučių vyras nurodė jau kitą gimimo datą – 1983 m., tačiau duomenų bazėse tokio asmens nebuvo.

Kelių policijos pareigūnai susisiekė su Migracijos departamentu, kurio atstovai patvirtino, kad pareigūnų įvardintas asmuo yra ieškomas. Teko vykti iki pastarojo namų pasiimti dokumentų.

Netrukus paaiškėjo tiesa, kodėl vairuotojas „painiojosi“ gimimo metuose – pateiktas Armėnijos piliečio pasas buvo išduotas vyro (gimusio 1985 m.) vardu, o išduota viza baigė galioti dar pernai.

Nelegalas perduotas į įvykio vietą atvykusiems migracijos darbuotojams.

Policinės priemonės metu Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai patikrino 263 transporto priemones ir nustatė 6 neblaivius vairuotojus – keturi jų galėjo tęsti kelionę, nes neviršijo leistino alkoholio kiekio, dviems – surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 422 str. 5 d. (vienas jų į alkoholio matuoklį įpūtė 1,43 prom., kitas – 0,77 prom.).

Tokias priemones Kelių policijos skyriaus pareigūnai vykdys nuolat.