Girtas vilkiko vairuotojas davė kyšį

0
42

Baltarusiui – dideli nemalonumai. Šešiasdešimt devynerių metų amžiaus vyras ne tik vairavo transporto priemonę neblaivus, bet ir bandė „susitarti“ su pareigūnais, duodamas jiems kyšį.

Spalio 31 d. apie 14 val. 50 min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas gavo pranešimą, kad Lavoriškių kelio poste sulaikytas galimai neblaivus vilkiko vairuotojas. Įvykio vietoje policijos pareigūnus pasitiko Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnė, kuri paaiškino, kad į Lietuvos teritoriją įvažiavo automobilis „Iveco“, vairuojamas galimai neblaivus vyro. Alkoholio matuokliu pirmu pūtimu nustatyta 2,04 prom., antru – 2,05 prom., nors vairuotojas tikino, kad alkoholį vartojo spalio 30-osios vakarą.

Vilkiko vairuotojas, siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už vairavimą neblaiviam, nutarė „tartis“ – iš pradžių pasiūlė 100 eurų, o vėliau ir 200 eurų. Pareigūnai įspėjo vyrą, kad dėl bandymo papirkti gresia baudžiamoji atsakomybė, bet vyras buvo atkaklus – toliau bandė „susitarti“.

Ir pasodintas į tarnybinį automobilį vyras nenusiramino – šįkart ištraukė ir padavė 200 eurų Kelių policijos skyriaus pareigūnui.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d.), ir papirkimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d.).

Vilniaus apskr. VPK informacija