Baigėsi javapjūtė ir net žieminių sėja

0
246

Tuo pat metu paskelbta, kad Lietuva planuoja įsigyti „helikopterių vanagų“ – net už 300 mln. “Kombainiorams” atsirado laiko paskaičiuoti viešuosius finansus ir apžvelgti paskutines politines aktualijas – tiksliau rokiruotes.  Nors visos jos labiau susijusios su Lenkų rinkimų akcijos – krikščioniškų šeimų sąjungos atstovais, tačiau kaip visada labiausiai kliuvo konservatoriams. Na, netiki kaimiečiai, kad Vytautė ir tūlas Paulius, buvę Masiulio globotiniai, be konservatorių pagalbos susirado ne ką prastesnes ir šiltesnes vieteles nei Susisiekimo ministerijoje. Gi juk tokių pilna ir pas socdemus, ir pas kitus. Gal tik valstiečiai dar kiek kitoniški. Viskas normaliai. Kaip ir “helikopterių” kaina – kurių vienas kainuoja lygiai tiek pat, kiek 200 naujų pačių moderniausių kombainų, kurių beveik ir vairuoti nebereikia.

„Pasakykit, kodėl tie malūnsparniai tokie brangūs? Juk net ginkluotės, kiek girdėjom, juose nebus. Juk tai skraidanti dėžė su vienu sraigtu. Palyginkit su kombainu – ten daugybė agregatų, pilna elektronikos, navigacijos ir kitų prietaisų. Koks tas metalas turi būti, kad kainuoja kaip 200 kuliamųjų“, – nekaip negalėjo suprasti žmonės.

O „helikopterius“ perkančioms organizacijoms nė motais, kad jų užmojų nesuvokia kažkokie „kombainiorai“. Juk jie ir nesupras. Kam jiems aiškinti? Čia reikia komunikuoti su tokiais komunikacijos ir strategijų specialistais kaip panelė Vytautė ir ponaitis Paulius. Pastaroji po Masiulio eros pabaigos jau sėdi konservatorių spaudos atstovybėje, o pastarasis konservatorių įtakojamoje VŠT (Vilniaus šilumos tinklai). Viena iš viso kol kas neaišku, ką naujame poste veikia, o kitas turėtų imtis komunalinių tinklų strateginių projektų. Easy arba zaprasta – kaip kam patogiau…

Štai apie ką po sėjos šneka kaime…

Tik va dar sako, jog laikai taip pasikeitė, kad jau iš dainos žodžius labai lengva išimti. Dar anksčiau „kombainiorai“ dainuodavo apie tai, kad nepabuvęs artojėliu, nebus geras kareivėlis…  Ar panašiai.

Žmonėms jau kaip ir aišku – dabar reikia dainų apie Opus Dei, Mažeikių naftą bei Williams International ir, žinomą, Independendence`ą. Pats laikas komunikuoti dainomis.