Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl ypatingai kraupaus nusikaltimo

0
213

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ame skyriuje išaiškintas žiaurus mažamečio nužudymas.

2018 m. birželio 30 d. gautas pranešimas, kad apie 17.30 val. į Santaros vaikų klinikas iš Vilniaus Vandentiekio gatvės buvo atvežtas žiauriai sumuštas mažametis. Jam diagnozuota koma, galvos, veido, viso kūno daugybiniai sumušimai.

Nusikaltimas išsyk sukėlė didžiulį atgarsį visuomenėje. Žmonių nerimas tapo dar stipresnis, kai liepos 1 d. nuo patirtų labai sunkių sužalojimų vaikelis mirė ligoninėje.

Vos tik sužinojus apie šį labai sunkų ir žiaurų nusikaltimą, jo tyrimui buvo sutelktos gausios pareigūnų pareigos ir po operatyviai atlikto bei kruopštaus Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų darbo buvo nustatyti ir sulaikyti du nepilnamečiai, kuriems pranešta apie įtarimą šiuo žvėrišku nusikaltimu. 2018 m. lapkričio 19 d. visa ikiteisminio tyrimo medžiaga perduota Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo skyriaus prokurorui surašyti kaltinamąjį aktą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 129 str. 2 d. 1p., 6p., 8 p. Vėliau bylos medžiaga bus perduota teismui, prieš kurį stos įtariamieji.

 

Vilniaus apskr. VPK informacija