Pranešama, jog pavojinga liga nustatyta studentui iš Irano. Kaimyninės šalies atsakingos institucijos visus atvykusius, kaip skelbiama, tikrina ir įspėja jau nuo vasario 20 d., kai tik paaiškėjo, jog liga išplito šiaurinėje Italijos dalyje. Tuo tarpu Lietuvoje su rekomendacijomis pavėluota mažiausiai 24-iomis valandomis.
Spaudos konferencijoje pranešta, jog Šiauliuose hospitalizuotos pacientės savijauta kol kas normali.
Vilniaus meras Remigijus Šimašius rekomenduoja nerimaujantiems dėl 2019-nCoV, jei tik yra galimybė, dirbti iš namų.


