Vilniaus rajonas, kaip ir kasmet, svetingai sutiko ir pagerbė 32-ojo tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias” Vilnius–Ryga–Talinas bėgikus

0
32

Tradiciškai maratoną nuo Vilniaus Arkikatedros aikštės pradėję renginio dalyviai buvo pasitikti Avižienių seniūnijoje. Bėgikus pasitiko Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Edita Tamošiūnaitė, Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vyr. specialistas Karol Pacyna ir Avižienių seniūno pavaduotoja l. e. seniūno pareigas Regina Pečiulienė kartu su seniūnijos atstovais.

„Didžiuojamės Jūsų drąsa ir stiprybė. Šiuo įtemptu laikotarpiu yra labai svarbu parodyti, kad Baltijos šalių tautos yra vieningos ir susitelkusios, lygiai taip pat, kaip ir prieš 34 metus, kuomet rankomis susikibę žmonės sujungė Baltijos šalių sostines, pasmerkė Molotovo – Ribentropo paktą ir reikalavo nepriklausomybės.

Šiandien kiekvienos šalies bėgikai neš simbolinę žinią apie vieningumą ir palinkėjimą kitos tautos žmonėms. Dėkoju bėgikams už jų dalyvavimą. Linkiu Jums stiprybės ir gero kelio!”, – sakė vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Lietuvos bėgikų mėgėjų asociacijos prezidentas Vidmantas Dobrovolskas Savivaldybės atstovams įteikė atminimo medalius ir padėkojo už kasmet organizuojamą Baltijos kelio bėgimo dalyvių sutikimą.

Bėgikai pasivaišino paruoštomis vaišėmis, atsigaivino vandeniu ir dalinosi įspūdžiais apie tradicinį tarptautinį estafetinį bėgimą.

Estafetinio bėgimo trasa nuo Vilniaus iki Talino siekia daugiau nei 600 km. Bėgime tradiciškai dalyvauja trijų Baltijos šalių norintieji bėgikai. Šiemet tarptautiniame estafetiniame bėgime dalyvauja 32 bėgikai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Prie estafetinio bėgimo kiekvienais metais aktyviai prisijungia ir Lietuvos žmonių su negalia sąjungos atstovai bei Vilniaus rajono sporto centro bėgikai. Šiemet iš Vilniaus rajono sporto centro „Baltijos kelias“ bėgime dalyvauja virš 10 bėgikų.

Vilniaus rajono savivaldybės informacija