„Bentley Vilnius” automobilius parduoda tik po griežčiausių patikrų

0
66

Investicijos į kokybę, dėmesį klientams bei aukščiausius standartus visada turi neabejotiną grąžą. Tai įrodė autorizuota prabangių britiškų automobilių atstovybė „Bentley Vilnius”, praėjusių metų pabaigoje sulaukusi aukščiausio laipsnio įvertinimo iš gamintojo. Rezultatas puikiai iliustruoja bendrovės vertybes ir nusiteikimą šalies naujų bei naudotų automobilių rinkose.

„Dokumentų bei įrankių kokybė, personalo paruošimas ir techninė bei programinė įranga atitinka reikliausius gamintojo standartus. „Bentley” skirtas aukščiausias, 100 balų įvertinimas, yra įrodymas, kad Lietuvos rinkoje esame nusiteikę rimtai ir orientuojamės tik į kokybę bei maksimalų dėmesį klientui”, – teigia Martynas Sinica, klientų aptarnavimo skyriaus vadovas.

Pasak specialisto, Europos atstovybių vidutinis įvertinimas siekia 96 balus, todėl sostinėje įsikūrę prabangių automobilių namai išsiskiria net ir tarptautiniame kontekste. Bendrovė akcentuoja, kad tokio aukšto įvertinimo per praėjusius metus nepasiekė jokia „Bentley” atstovybė senajame žemyne.

Dėmesys ne tik naujų, bet ir naudotų automobilių pirkėjams

„Bentley Vilnius” kartu su parduodamais prabangiais automobiliais neša ir didelę atsakomybę. Prieš parduodama net ir ne naują transporto priemonę, bendrovė automobilį perleidžia per visą veiksmų bei procesų grandinę tam, kad į pirkėjo rankas jis patektų tik po absoliučiai visų rizikų įvertinimo.

„Visi mūsų parduodami automobiliai privalo būti patikrinti servise, o procedūros metu specialistai būklę vertina pagal 80 punktų programą. Negana to, kiekvienas unikalus automobilis, išriedėjęs naujas iš bet kurios kitos atstovybės yra patikrinamas gamintojo duomenų bazėse”, – tvirtina M. Sinica.

Tačiau tai – viso labo tik darbų bei procesų pusiaukelė. Po detalių apžiūrų ir patikrų vertinamas kiekvieno automobilio kėbulo detalių dažų storis, vidaus dalių ar įrangos nusidėvėjimas. Tik tada atliekamas bandomasis važiavimas, kurio metu nustatoma kitų parametrų bei komponentų būklė.