Beveik 3 promilės sunkvežimio vairuotojui, atvykusiam iš užsienio

0
268

Per Medininkų punktą iš Baltarusijos į Lietuvą vilkiku su puspriekabe važiavęs klaipėdietis į alkoholio tikrintuvą įpūtė 2,68 promilės.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių užkardos pasieniečiai tikrino į Lietuvą įvažiavusį krovininį automobilį „Volvo FH 12” su puspriekabe „Pacton”.

Pareigūnai iškart pamatė, kad vilkiko vairuotojas 48-erių Klaipėdos gyventojas yra girtas: nuo jo tvoskė smarkus alkoholio kvapas, vyro judesiai buvo nekoordinuoti, o kalba nerišli.

Vairuotojui, kuris turėjo tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus, netrukus buvo nustatytas 2,68 promilės girtumas.

Klaipėdietį pasieniečiai perdavė į Medininkų punktą atvykusiems policijos pareigūnams. Vilkikas su puspriekabe liko Medininkų punkte.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.