Per Medininkų punktą iš Baltarusijos į Lietuvą vilkiku su puspriekabe važiavęs klaipėdietis į alkoholio tikrintuvą įpūtė 2,68 promilės.
VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių užkardos pasieniečiai tikrino į Lietuvą įvažiavusį krovininį automobilį „Volvo FH 12” su puspriekabe „Pacton”.
Pareigūnai iškart pamatė, kad vilkiko vairuotojas 48-erių Klaipėdos gyventojas yra girtas: nuo jo tvoskė smarkus alkoholio kvapas, vyro judesiai buvo nekoordinuoti, o kalba nerišli.
Vairuotojui, kuris turėjo tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus, netrukus buvo nustatytas 2,68 promilės girtumas.
Klaipėdietį pasieniečiai perdavė į Medininkų punktą atvykusiems policijos pareigūnams. Vilkikas su puspriekabe liko Medininkų punkte.
VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.


