Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinėje mokykloje iškilmingai atidarytas naujas priestatas

0
539

Šiandien šventėje „Mokykla skambėjo, skamba ir skambės“ perkirpta simbolinė juostelė. Moderniame 700 kv. m. ploto pastate įrengtos erdvios klasės ir universali salė, kuriose jau mokosi 80 vaikų. Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis finansuoto projekto bendra vertė – apie 778 tūkst. Eur.

Šventėje dalyvavo ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir daug garbių svečių: Seimo narys Česlavas Olševski, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Tarybos narys, Švietimo ir mokslo ministerijos Regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Janina Klimaševska, seniūnas Michal Jančevski bei Bezdonių Švč. Mergelės Marijos, Aušros Vartų Gailestingumo Motinos, bažnyčios kunigas Arūnas Mitkevičius.

Atidarymo proga visus atvykusius į šventę šiltai pasveikino mokyklos direktorius Algimantas Baranauskas: „Sveikinu visus ir labai džiaugsiuosi matydamas tiek daug svečių mūsų atnaujintoje mokykloje. Dėkoju Vilniaus rajono savivaldybei už reikšmingą investiciją ir tikiu, kad savo mokslo pasiekimais mes įrodysime dėkingumą, o mūsų mokykloje pasklis daug gražių idėjų bei minčių visų mūsų ateities labui“, – sakė ugdymo įstaigos vadovas ir pakvietė merę Mariją Rekst perkirpti simbolinę priestato atidarymo juostelę.

Iškilmėse dalyvavęs Bezdonių Švč. Mergelės Marijos, Aušros Vartų Gailestingumo Motinos, bažnyčios kunigas Arūnas Mitkevičius pašventino naujas patalpas, padėkojo merei už rūpestį ir kuriamą gerovę bei pakvietė visus bendrai maldai už mokyklos bendruomenę.

Renginys baigtas nuotaikingu mokinių pasirodymu.

Parengta pagal Vilniaus rajono savivaldybės informaciją