Finansų ministerijos duomenimis, 2020 metų sausio-lapkričio mėnesių deficitas buvo 3 mlrd. 456 mln. eurų. Centrinės valdžios balansas per vienuolika šių metų mėnesių buvo 3 mlrd. 768,1 mln. eurų mažesnis nei 2019 metais per tą patį laikotarpį, kai jis siekė 312,3 mln. eurų perteklių.
2020 metų centrinės valdžios pajamos sausį-lapkritį buvo 12 mlrd. 477,5 mln. eurų, išlaidos – 15 mlrd. 484,3 mln. eurų. Sandorių su nefinansiniu turtu pasikeitimas buvo teigiamas 449,0 mln. eurų.
Mokesčiai sudarė 56,2 proc. sausio-lapkričio mėnesių centrinės valdžios pajamų, 34,3 proc. – socialinės įmokos. Per sausį-lapkritį didžiausią išlaidų dalį sudarė socialinės išmokos – 54,2 proc., dotacijos – 11,4 proc. bei darbo užmokestis ir socialinis draudimas – 11,4 proc.
Centrinės valdžios pajamos 2020 metų lapkričio mėnesį buvo 1 mlrd. 142,5 mln. eurų, išlaidos – 1 mlrd. 549,8 mln. eurų, sandoriai su nefinansiniu turtu sudarė 54,8 mln. eurų. Šių metų lapkričio mėnesio centrinės valdžios deficitas siekė 462,1 mln. eurų ir, palyginus su praeitų metų lapkričiu, balansas sumažėjo 422,2 mln. eurų. Lapkritį pagrindinę centrinės valdžios sektoriaus pajamų dalį sudarė mokesčiai (55,1 proc.) ir socialinės įmokos (36,1 proc.), o daugiausiai išlaidų teko socialinėms išmokoms (45,2 proc.).


