Ratuose slėpta kontrabanda padarė ne tik gėdos, bet ir nuostolių

0
22

Du Lietuvos piliečiai į lengvųjų automobilių atsarginius ratus prisikišę baltarusiškų cigarečių – kiekvienas už daugiau kaip tūkstantį eurų – bandė jas pravežti į Lietuvą.

Lietuvos muitinės pareigūnai nusprendė detaliam patikrinimui nukreipti į Šalčininkų kelio postą iš Baltarusijos  atvykusius lengvuosius automobilius „Opel Vectra“, ir „Audi A4“, kurie buvo vairuojami Lietuvos Respublikos piliečių. „Opel Vectra“ vairuotojas tikino, kad draudžiamų daiktų ir ribojamų prekių neveža.

Atlikę iš pradžių „Opel“ vairuotojo gabenamo asmeninio bagažo bei transporto priemonės muitinį tikrinimą pareigūnai automobilio atsarginiame rate aptiko nedeklaruotų cigarečių „NZ“, kurių vertė 1007,72 euro.

Paskui muitininkai patikrino ir nervingai muitinio patikrinimo laukusį Audi vairuotoją.  Jo vairuojamo automobilio atsarginis ratas taip pat buvo „prifarširuotas“ kontrabandinių baltarusiškų cigarečių. Jų vertė, kaip paskaičiuota,  1280,30 euro.

Abiem pažeidėjams surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal ANK 208 str. 2 d. Abi transporto priemonės ir neteisėtai vežtos prekės sulaikytos.

LR muitinės informacija