Cigaretės kaina – dvi gyvybės

0
157

Sausio 31-osios naktį, 1.22 val., Lazdijų rajone, Šeštokuose, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Gaisrą pirmieji pastebėjo kaimynai ir iškvietė ugniagesius gelbėtojus. Ugniagesiai, apmalšinę liepsnas ir patekę į vidų, gaisravietėje rado šiame name gyvenusių vyro ir moters kūnus. „Pirminiais duomenimis, gaisro priežastis – neatsargus rūkymas, – sakė Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Viktoras Gerasimovas, naktį buvęs gaisro vietoje. – Didžiausia liepsna buvo kambaryje, kur rasta moteris. Ten išdegusios grindys ir perdanga. Ji buvo rasta ne lovoje, tad, matyt, mėgino eiti išėjimo link.“

Pasak kaimynų, šio namo gyventojai buvo socialinės rizikos grupėje. Tik prieš keletą dienų jiems buvo įvesta elektra, kurios jie neturėjo 12 metų. O gaisro išvakarėse pas juos lankėsi svečių ir buvo švenčiama.

Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo, nors, kaip sakė V. Gerasimovas, prieš keletą metų priešgaisrinės priežiūros pareigūnai Šeštokuose aplankė apie 300 sodybų ir visiems gyventojams rekomendavo juos įsigyti.

 

PAGD informacija