Dabar jau pyksta Vilniaus rajono gyventojai

0
248

Pastarieji niekaip nesupranta, kodėl sostinėje atliekos surenkamos ir išvežamos net du kartus pigiau nei kaimiškose regiono vietovėse. „Nemečinės komunalininko“ ir „Nemėžio komunalininko“ klientai yra gavę kovo 29 d. Mokėjimo pranešimus, kuriuose nurodoma, jog maždaug 130 kv/m namo šeimininkai už šiukšlių išvežimą turėtų sumokėti apie 90 Eur per metus. Tuo tarpu miestiečiai po sunkiai įsibėgėjusios reformos ir kai kurių nesklandumų jau žarsto pagyras pertvarkos atliekų ūkyje organizatoriams.

„Šimašiaus šiukšlių reforma man pridarė daug rūpesčių, bet kainos sumažėjimas įspūdingas – prieš reformą mokėjau €21,09 х 12 = €253,08 per metus.

Dabar mokėsiu €45 per metus. Vietoje €253. Čia ne procentai, čia 5, beveik 6 kartus mažiau.

(…)

Man labai įdomu, kas čia bus – ar vežėjai vis dar sugebės būti pelningais (jei taip – anksčiau mokėtos sumos buvo visiškai beprotiškos), ar spjaus ir nebeveš tų šiukšlių iš viso.

Pretenzijų dėl šiukšlių Remigijui Šimašiui neturiu jokių – man veža kas savaitę, kaip ir buvo, kainuoja 5 kartus mažiau, išveža viską, ką randa (…) veža naujais, blizgančiais sunkvežimiais.

Na, tikrai dabar nėra ko skųstis, gaila tik, kad per kraujus teko tą dažnumą išsimušinėti.

Ačiū Šimašiui už reformą“, – puikia nuotaika išvydęs mokėtiną sumą dalinasi Viniaus gyventojas.

Tuo tarpu Vilniaus rajono savivaldybės administracija savo internetinėje svetainėje dalinasi informacija, kad gyventojai būtų atidūs ir praneštų apie neleistinus kitų atliekų vežėjų veiksmus „Nemėžio komunalininko“ ir „Nemenčinės komunalininko“ aptarnaujamose teritorijose.