Daiktus iš automobilio bandęs vogti vyriškis sulaikytas su įkalčiais

0
269

Praėjusį penktadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai su įkalčiais sulaikė daiktus iš autobusiuko bandžiusį pavogti vyriškį.

Atlikus nusikalstamumo tendencijų sostinėje analizę paaiškėjo, kad pastaruoju metu yra padaugėję vagysčių iš ir nuo automobilių, pastatytų miesto gyvenamųjų rajonų kiemuose ar šalikelėse. Imtasi tikslingų priemonių ir, praėjusį penktadienį, apie 11 val. 15 min., Naujininkuose, kriminalistai pastebėjo automobilių stovėjimo aikštelėje stovintį autobusiuką, per kurio priekinį langą iki pusės į vidų buvo sulindęs vyras. Praėjus vos kelioms akimirkoms, vyras staiga išniro atgal ir su kartu išsitraukė nešiojamąjį kompiuterį “Lenovo”. Vos tik išvydę vyriškio veidą pareigūnai iškart atpažino ne kartą už įvairias nusikalstamas veikas teistą, 1978 m. gimusį vyrą. Sulaikytas ir paklaustas, kieno kompiuterį laiko rankose, vyras sutriko ir prisipažino prieš kelias akimirkas įsibrovęs į svetimą transporto priemonę per atvirą langą ir joje radęs nešiojamąjį kompiuterį, kurį nusprendė jį pasiimti sau. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pareigūnai primena, kad gyventojai būtų budrūs ir net trumpam nepaliktų pravirų langų paliktuose automobiliuose, visuomet užrakintų dureles ir salone nelaikytų vertingų daiktų, galinčių patraukti nusikaltėlių dėmesį. Pastebėjus įtartinus, besisukiojančius prie automobilių asmenis, prašome nedelsiant skambinti telefonu 112.

Vilniaus apsk. VPK informacija