Dėl neteisėto narkotinių medžiagų disponavimo įtariami asmenys – areštinėje: pabandė pasipriešinti su peiliu

0
197

Vilniaus pareigūnams įkliuvo trisdešimt dvejų metų vyras (gimęs 1988 m.) ir trisdešimtmetė moteris (gimusi 1990 m.).

Lapkričio 10 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai tikrino gautą informaciją dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis įvairiose sostinės vietose. Informacija pasitvirtino ‒ Vytenio g., prie bendrojo naudojimo rūsio patalpų, pareigūnai pastebėjo gerai jiems žinomą vyrą, kuris kažką perdavęs moteriai, nusileido į rūsį.

Įtarus, kad ką tik vyras perdavė narkotines medžiagas, buvo nuspręsta sulaikyti moterį. Tuo metu, kai moteris skaičiavo folijos lankstinukus, juos dėdama į plastikinį paketą, priėjo policijos pareigūnai. Jiems pastaroji iškart prisipažino, kad galinėje kelnių kišenėje turi 12-a folijos lankstinukų su milteliais, galimai narkotine medžiaga. Apie 20 val. 30 min. įtariamoji sulaikyta ir pristatyta į policijos komisariatą.

Netrukus pareigūnai užėjo į neužrakinto rūsio patalpas – garsiai bei aiškiai sušukus „Policija“, neapšviestoje koridoriaus patalpoje stovėjęs vyras ant žemės numetė plastikinį indelį ir, išsitraukęs daiktą, panašų į peilį (geležtė spindėjo prožektoriaus šviesoje), pajudėjo pareigūnų link. Vyras staigiu judesiu užsimojo ranka, kurioje buvo peilis, ir ketino suduoti vienam iš pareigūnų. Pareigūnui smūgio išvengti pavyko – panaudojus spec. priemones ‒ dujas ir kovinių imtynių veiksmus, peilis iš puolančiojo rankų išmuštas, o vyras sulaikytas. Paviršinės apžiūros metu įtariamojo kelnių kišenėje rastas ir paimtas folijos lankstinukas ‒ jame buvo du folijos lankstinukai su milteliais viduje, galimai narkotine medžiaga. Apie 20 val. 40 min. įtariamasis sulaikytas. Vyro numestame plastikiniame indelyje buvo rasta folijos lankstinukai su milteliais viduje, galimai narkotine medžiaga.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 286 str., 260 str. 1 d., 259 str. 1 d.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija