Dėl nusikaltimų Lietuvoje ieškoti vyrai iš Londono grįžo vienu lėktuvu

0
211

Vakar vidurdienį VSAT pareigūnai Vilniaus oro uoste patikrino reisu iš Londono atskridusių keleivių dokumentus. Pasieniečiai jau žinojo, kad šiuo lėktuvu atvyko ir 28-erių Šiaulių gyventojas. Iš Jungtinės Karalystės jis buvo išsiųstas už įstatymų pažeidimus.

VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad vyras problemų su teisėsauga turi ir Lietuvoje. Nusikaltimo padarymu įtariamo šiauliečio paiešką policija paskelbė šių metų vasario viduryje. Pasieniečiai ieškomąjį sulaikė ir pristatė į oro uosto užkardą, o vėliau perdavė paieškos iniciatoriams.

Tame pačiame lėktuve buvo ir už įstatymų pažeidimus iš Jungtinės Karalystės grąžintas 35-erių Zarasų rajono gyventojas. Dokumentų patikrinimo metu pasieniečiai nustatė, kad vyro kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu nuo šių metų gegužės ieškojo Utenos apskrities policija.

Vyras taip pat buvo perduotas policijos pareigūnams.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 719 asmenų, kurių dėl įvairių priežasčių ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos. Daugiausiai tokių ieškomųjų – 551 – VSAT pareigūnams įkliuvo tarptautiniuose šalies oro uostuose.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės informacija