Dėl suklastotų dokumentų išlaipino iš autobuso Vilnius – Minskas

0
302

Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė iš Lietuvos į Baltarusiją vykusį tadžiką, kurio pase, įtariama, buvo suklastoti latviški sienos kirtimo spaudai. Užsienietį, kuriam gresia laisvės atėmimas iki trejų metų, VSAT pareigūnai uždarė į areštinę.

Vakar VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai Medininkų punkte tikrino iš Lietuvos į Baltarusiją maršrutiniu autobusu Vilnius – Minskas vykusių keleivių dokumentus.

Kontrolės metu pasieniečiams iškart įtartinas pasirodė 44-erių Tadžikistano piliečio paduotas pasas. Atlikus detalią dokumento patikrą paaiškėjo, kad jame esantys latviški sienos kirtimo spaudai yra, įtariama, klastotės. Keleivis buvo sulaikytas ir išlaipintas iš autobuso, kuris netrukus išvažiavo į Baltarusiją.

Po apklausos tadžiką pasieniečiai uždarė į areštinę. Dėl spaudų suklastojimo VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tokį nusikaltimą užsieniečiui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.