Demaskavo narkotikų platinimo tašką

0
302

Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai pasinaudodami surinkta informacija sulaikė atvirosios kolonijos nuteistąją į Vilniaus pataisos namus įnešusią, kaip įtariama, narkotinių medžiagų, taip pat demaskavo narkotinių medžiagų platinimo tašką, iš kurio narkotikai keliaudavo ir į pataisos namus, ir į kitas vietas laisvėje.

2022 m. sausio 13 d. buvo patikrinta Vilniaus pataisos namų atvirojoje kolonijoje bausmę atliekanti nuteistoji, kuri buvo gavusi leidimą vykti apsipirkti į šalia įkalinimo įstaigos esančią parduotuvę. Krata patvirtino Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos pareigūnų įtarimus – iš laisvės grįžusi nuteistoji turėjo paslėpusi paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tęsdami ikiteisminį tyrimą Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Vilniaus apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorais, nustatė vietą laisvėje, iš kurios, kaip įtariama, narkotinės medžiagos buvo platinamos ir perduodamos ne tik Vilniaus pataisos namų atvirosios kolonijos nuteistosioms, bet keliavo ir į kitas vietas laisvėje. Kratų metu aptiktos skirtingose vietose įrengtos slėptuvės, kuriose rasti didesni kiekiai supakuotų ir platinimui paruoštų, kaip įtariama, psichiką veikiančių medžiagų.

Kalėjimų departamento informacija