„Demokratijos šventė“

0
257

Ji praėjo. Visi laimingi. „Valstiečiai“ – ypač. Šaukia, jog ji niekada nepasikartos. Nelaiminga tik Dovilė, kuri kaip maža katytė žviegia, jog prieš ją jau dvi savaites vykdomas kažkoks teroras. Tokiu atveju, kaip vertinti terorizmą prieš Kukuraitį. Jį terorizuoja visi nuo pat paklūpėjimo kapinėse. Ir visa tai Demokratijos šventės fone, kurios daugiau nebebus. O gal kartais…

Vilniaus rajono gyventojai nebenori Seime matyti Dovilės. Daugiau nei 15 tūkst. reikalauja moteriai apkaltos. Ir dėl ko?

Gal dėl to, jog šios dienos naujiena nr. 1 – Matuko mama, Monika Abromaitienė (Kaziukaitytė), iš Lietuvos valstybės prieš kelias dienas pareikalavo daugiau nei 3000 Eur už netinkamas kalinimo sąlygas.

Kuo šios dvi moterys panašios? Ogi abi Matuko reformos aukos. Abi siekia iš valstybės kaip įmanoma daugiau pajamų. Jų gauna. O ką už tai duoda? Juos, pinigus, reikia uždirbti. Trūksta socialinių įgūdžių – pasakys Kukuraitis. Bet tikrai. Ir kam jų šiais laikais netrūksta. Viską dėl to tiria atsakingos institucijos ir policija. Sulauksim, ko dar nesulaukėm, jei nebus atsižvelgta į Vilniaus rajono gyventojų peticiją, rengti apkaltą. „Supermamytėms“ ant žemės reikia nusileisti ne tik kalėjime, bet ir Seime bei ministerijose. Juk visų dabartinių valdytojų ir jų užvaldytojų protelis beveik identiškas. Kuri protingesnė – Doviliukas ar Moncė?