Didžiausi šalies miestai pereina į kitą atliekų tvarkymo lygį

0
213

Vilniuje ir Kaune UAB „VSA“ su partneriais atnaujina konteinerių aikšteles, kuriose montuojamos pusiau požeminės šiukšlių surinkimo talpos.

Suomijoje gaminami „Molok“ konteineriai pasižymi tuo, jog didžioji dalis atliekų talpinama po žeme, o tai neleidžia plisti bakterijoms ir tuo pačiu nesklinda nemalonūs kvapai. Kadangi jie gerokai didesni, pailgėja ištuštinimo intervalai, o korpusui suteikiama nemažiau nei 10-ties metų gamintojo garantija.

„Iki šiol pusiau požeminiai konteineriai buvo vos keliose vietose prie naujų daugiabučių. Dabar miestų vaizdas keisis iš esmės. Estetiškai atrodančios atliekų susirinkimo aikštelės – tai dar vienas iš kiemų ir kitų gyventojus supančių erdvių vizualinio komforto patobulinimų. O beveik 5 kartus talpesni konteineriai leis ir taupyti. Tvarką ir švarą užtikrinanti sistema veiks dar geriau“, – sakė UAB „VSA“ direktorė Jurgita Patrauskienė.

UAB „VSA“ Vilniuje įrengs daugiau nei 300 (apie 1000 vnt. konteinerių), o Kaune – 515 (1747 vnt. konteinerių) tokių aikštelių.