„DPD“ į  plėtrą Lietuvoje investuos 2 mln. eurų ir iki metų pabaigos įrengs 75 naujus paštomatus

0
27

Naujų siuntų atsiėmimų terminalų skaičius padidės ir kitose Baltijos šalyse – Latvijoje bus įrengti 49 nauji paštomatai, o Estijoje – 40.  Taip iki 2024 m. pabaigos Baltijos Šalyse esančių „DPD“ paštomatų skaičius sieks daugiau nei 1100.

„Šiuo metu Lietuvoje yra 325 „DPD“ paštomatai, o įrengus 75 naujus atsiėmimo terminalus, suteiksime galimybę tiek išsiųsti, tiek atsiimti siuntas dar patogiau. Planuojama, kad šiais metais „DPD“ paštomatai atsiras dar dešimtyje naujų miestų bei miestelių. Nuolat Lietuvoje ir Baltijos šalyse plečiamas paštomatų tinklas užtikrina, kad vidaus ir tarptautinės siuntų pristatymo paslaugos pasiektų kiekvieną Lietuvos kampelį“, – sako „DPD Lietuva“ pardavimų ir marketingo vadovas Baltijos šalims Gabrielius Bilevičius.

Kasmet didėjant elektroninės prekybos apimtims, atsiranda vis didesnis poreikis, kad siuntų atsiėmimas atitiktų žmonių gyvenimo būdą. Todėl paštomatų plėtra visoje Lietuvoje bei Europoje padeda užtikrinti, kad klientai galėtų atsiimti ir išsiųsti siuntinius ne tik jiems patogiu metu, bet ir prieinamoje vietoje.

Remiantis naujausios „Geopost“ užsakymu atliktos apklausos duomenimis, dažniausiai pageidaujamas siuntų pristatymo būdas – paštomatai. Juose atsiimti siuntas pirmenybę teikia net 76 proc. Lietuvos gyventojų. Be to, tyrimas atskleidė, kad įsigyjant prekę internetu, žmonės naudojasi vidutiniškai dviem skirtingais pristatymo būdais. Todėl itin svarbu klientams suteikti galimybę pasirinkti, koks siuntos pristatymas jiems tinkamiausias.