Du teisėsaugos ieškotus lietuvius pasieniečiai sulaikė Vilniaus oro uoste

0
297

Vakar VSAT pareigūnai gavo žinių, jog iš Nyderlandų per Latvijos sostinę Rygą atskrendančiame lėktuve yra grąžinamas asmuo. Orlaivio įgula, kaip įprasta tokiais atvejais, pasieniečiams perdavė voką. Jame buvo iš Nyderlandų už čia padarytus pažeidimus išsiųsto 28 metų lietuvio dokumentai.

Netrukus nustatyta, kad savo gyvenamosios vietos nedeklaravęs vyras nemalonumų su teisėsauga turi ir Lietuvoje. Nusikaltimo padarymu įtariamo vyro paiešką nuo sausio vidurio buvo paskelbęs Šiaulių policijos komisariatas. Apie keleivio sulaikymą pasieniečiai pranešė paieškos iniciatoriui ir netrukus ieškomąjį perdavė policijos konvojui.

Tą pačią dieną Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė ir 34-erių gyvenamosios vietos nedeklaravusį lietuvį. Tikrindami orlaivio įgulos perduotus dokumentus pasieniečiai išsiaiškino, kad iš Norvegijos grąžintas vyras nuo praėjusių metų kovo yra ieškomas Kauno policijos. Jis įtariamas nusikaltimo padarymu.

Keleivis tą pačią dieną perduotas iš Kauno atvykusiems policijos pareigūnams.

2018 m. VSAT pareigūnams įkliuvo 1014 asmenų, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir pažeidimų ieškojo Lietuvos bei užsienio teisėsaugos institucijos.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.