Didžiausią pavojų gyvybėms kelia gaisrai, jei namuose nėra dūmų detektoriaus

0
119

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 78 gaisrų ir atliko 82 gelbėjimo darbus. Viename iš gaisrų buvo traumuotas žmogus.

Šeštadienį, 17.17 val., Vilniuje, Mechanikų gatvėje, dviejų aukštų daugiabučio bendrojo naudojimo laiptinėje degė sukrauti namų apyvokos daiktai, medinės grindys ir elektros instaliacija. Pastatę ištraukiamąsias kopėčias ugniagesiai iš antrojo aukšto evakavo 3 žmones. Gaisro metu išdegė ir buvo išardyta dalis medinių grindų, sudegė namų apyvokos daiktai, pirmajame aukšte apsilydė visų butų įėjimo durų apvadai, smarkiai aprūko laiptinė.

Sekmadienį, 13.42 val., sostinės Salomėjos Neries gatvėje dūmai veržėsi iš devynaukščio daugiabučio. Šeštajame aukšte degė kambarys ir balkonas. Gaisro metu išdegė 16 kv.m kambarys ir jame buvę  daiktai. Balkone sudegė namų apyvokos daiktai. Vandeniu sulieti du butai penktajame aukšte. Atvykę ugniagesiai paragino septintojo aukšto gyventojus išeiti iš buto. Dūmų detektoriaus nebuvo.

18.21 val. buvo gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Gudelių kaime, Palaukės gatvėje, atvira liepsna dega namo stogas. Gaisro metu išdegė kambarys, aprūko kitos namo patalpos. Apdegė 50 kv.m namo fasado, išardyta 30 kv.m stogo dangos. Dūmų detektorius buvo.

Šeštadienį, 12 val., buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Fabijoniškių gatvėje, lifte tarp pirmojo ir cokolinio aukšto yra užstrigę 3 žmonės. Ugniagesiai liftą atidarė ir išlaisvino žmones.

PAGD informacija