Dvidešimt devynerių metų amžiaus moteriai už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dvylikos metų

0
295

Jai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Lapkričio 6 d. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai surado kelias dienas ieškotą kaip dingusią be žinios galimai apsvaigusią nuo narkotinių medžiagų nepilnametę. Paaiškėjus, kad nepilnametė yra apsvaigusi nuo narkotinės medžiagos – amfetamino, buvo imtasi neatidėliotinų veiksmų nustatyti nepilnametei jas išplatinusį prekeivį.

Policinės priemonės metu sulaikyta dvidešimt devynerių metų amžiaus moteris, kurios atžvilgiu Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate šiuo metu jau yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.). Moteris policijai žinoma, praeityje ne kartą teista.

Pasitelkus kinologus su tam specialiai apmokytais šunimis ir atlikus kratą sulaikytos moters bute, buvo rasta apie 15 g psichotropinės medžiagos, galimai amfetamino, priemonės narkotinėms medžiagoms fasuoti, sverti ir jas vartoti. Įtariamoji uždaryta į areštinę, jai pareikšti įtarimai labai sunkaus nusikaltimo padarymu.

Įtariamajai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 3 mėnesiams.

Pradėtas ikiteisminis dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 261 str.). Už šį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dvylikos metų.

Vilniaus apskr. VPK informacija