Šiandien keleivių vežėja “Kautra” atnaujina papildomus tarpmiestinio susisiekimo reisus – keleiviai galės pasiekti naujus šalies miestus, vykimas populiariausiais maršrutais taps dažnesnis. Anot vežėjų, atlikus naujinimus įmonė keleivius veš beveik puse savo įprastų tarpmiestinių reisų.
“Nuo šios savaitės atnaujiname vykimą į naujus miestus – Skuodą, Plungę, Naująją Akmenę, Lazdijus. Taip pat bus atnaujintas Vilnius – Anykščiai maršrutas. Išsikėlėme sau tikslą, kad kiekvienas šalies kampelis turėtų susisiekimą. Ar tai rajono centras ar bažnytkaimis, norime, kad žmonės turėtų susisiekimą. Esame sugrįžimo į įprastą režimą pusiaukelėje, pagal ridą kol kas atnaujinta 45 procentai reisų”, – kalbėjo “Kautros” generalinis direktorius Linas Skardžiukas.
Šiuo metu įmonė keleivius veža 35 tarpmiestiniais autobusais. Tai yra trečdalis pajėgumų lyginant su įprastu darbo režimu, kai keleiviai vežami 100-110 autobusų.



