Džiaugiasi finansiniais rezultatais

0
142

Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bendrovė „Vilniaus vandenys“ gerais veiklos rezultatais su klientais dalinosi antrus metus iš eilės. 2018 m. bendrovė uždirbo 5,6 mln. Eur grynojo pelno, o tai leido klientams vėl sumažinti paslaugų kainas 2019 m. vasarį.

Pagrindiniai veiklos rodikliai – parduoto geriamojo vandens kiekis bei surinktų ir išvalytų nuotekų kiekis – 2018 metais augo 3–4 procentais, lyginant su 2017 metais.

„Džiaugiuosi gerais bendrovės veiklos rezultatais. Jie pasiekti įgyvendinus visus valdybos nustatytus tikslus, veikiant efektyviau ir skaidriau. Noriu padėkoti klientams už pasitikėjimą ir įvertintą vis gerėjantį aptarnavimą. Nesustosime jį tobulinę ir šiais metais“, – sako „Vilniaus vandenų“ generalinis direktorius Marius Švaikauskas.

Bendrovės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (EBITDA) pernai siekė 12,1 mln. Eur, 2017 m. buvo 17,6 mln. Eur.

Pagrindinių bendrovės veiklų (geriamojo vandens tiekimo bei nuotekų tvarkymo) pelno dydis yra reguliuojamas Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (VKEKK).