Eišiškėse po atnaujinimo atidaryta „Maxima“ X formato parduotuvė

0
271

Investicijos į remontą – 987 tūkst. eurų. Dabar viduje 2 paprastos, 2 savitarnos ir 1 „express“ kasa. Atnaujinant parduotuvę buvo naujai įrengtas stogas, atnaujintas fasadas bei asfalto danga.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų šviežio maisto, konditerijos bei kulinarijos asortimentą, ekologiškų prekių. Apie 80 proc. viso šviežio maisto asortimento sudarys lietuviška produkcija.

„Ir toliau tęsiame savo pažadą: gerinti klientų apsipirkimo patirtis visoje šalyje. Birželio pabaigoje atnaujinimui uždaryta parduotuvė jau atvėrė duris. Tikiuosi, kad Eišiškių gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už prieinamą kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: spalio 15 d. – lapkričio 15 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 21 darbuotojas. Parduotuvė atnaujinimui buvo uždaryta birželio mėnesį. Tai – vienintelė parduotuvė Eišiškėse.