Eišiškių seniūnijoje rasta alkoholio

0
175

Šalčininkų r. policijos komisariato pareigūnai, reaguodami į žmonių pranešimus bei siekdami mažinti nelegalią alkoholio apyvartą, rugsėjo 16 d. apsilankė vieno Panezdilių kaimo gyventojo (gimusio 1963 m.) namuose.

Kratos metu vyras teigė, kad negali atrakinti savo namo durų, nes neturi raktų, todėl joms atidaryti buvo panaudotos laužimo priemonės. Pareigūnų nuojauta neapgavo ‒ gyvenamajame name rasta apie 3 l skaidraus skysčio, turinčio specifinį alkoholio kvapą, bei apie 40 l raugo, paruošto naminei degtinei gaminti. Tęsiant kratą, namo palėpėje bei kieme, buvo rastas daiktas, panašus į aparatą naminei degtinei gaminti (išrinktas į atskiras dalis ir paslėptas skirtingose vietose).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. Už šią nusikalstamą veiką numatyti viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šalčininkų policija dėkinga visuomenei už aktyvią pagalbą ir vertingą informaciją išaiškinant šiuos teisės pažeidimus ir prašo gyventojų nebūti abejingiems ir apie žinomus panašaus pobūdžio teisės pažeidimus pranešti skubios pagalbos telefonu 112, www.epolicija.lt arba telefonu 8 700 60000.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija