Per tris dienas Elektrėnų policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis

0
88

Liepos 2 d. apie 18 val. Elektrėnų policijos pareigūnai, patruliuodami Elektrėnuose, Draugystės g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pastebėjo automobilį „Audi A6“, kuriame sėdėjo 4 jaunuoliai. Pareigūnams įtarus, jog gali būti daromas teisės pažeidimas, ir nusprendus patikrinti, jau pokalbio apie draudžiamus daiktus metu, vienas iš automobilyje sėdėjusių vaikinų (policijai gerai žinomas Elektrėnų gyventojas (gimęs 2001 m.), du kartus teistas už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis) savanoriškai pateikė turimus lankstinukus su augalinės kilmės medžiaga, įtariama, psichoaktyvia medžiaga. Automobilio apžiūros metu rasta ir suktinė su, įtariama, kitokia narkotine medžiaga. Suktinė priklausė kitam automobilo keleiviui, taip pat elektrėniškiui (gimusiam 2001 m.).

Liepos 4 d. apie 1 val. 45 min. pareigūnai, patruliuodami Abromiškių k., Sanatorijos g., patikrinti sustabdė automobilį BMW, kuriuo važiavo trys jaunuoliai. Vienas jų – vilnietis (gimęs 2000 m.) turėjo polietileninius maišelius su baltais kristalais, įtariama, narkotinė medžiaga.

Elektrėnų policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).

Vilniaus apskr. VPK informacija