Šalčininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininke tapo Erika Laurinėnienė

0
17

E. Laurinėnienė – pirmoji ir kol kas vienintelė moteris Lietuvoje, kuri vadovauja priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai. Prieš 10 metų Šalčininkuose ji pradėjo priešgaisrinės priežiūros specialistės kelią, o praėjusių metų rugsėjį pareigūnei buvo pavesta laikinai vadovauti Šalčininkų ugniagesiams gelbėtojams. Šių metų kovą pareigūnė laimėjo atranką į viršininko pareigas.

Vakar Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Renatas Požėla ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Nerijus Statkus E. Laurinėnienę pristatė rajono merui Zdzislavui Palevičiui.

„Atsiminimai apie Šalčininkų rajoną visada malonūs man dar nuo vadovavimo Valstybės sienos apsaugos tarnybai laikų. Ir tada, ir dabar turime bendrų sąlyčio taškų, bendrų darbų, kuriuos kartu pavyksta nuveikti konstruktyviai”, – kalbėjo Renatas Požėla dėkodamas Šalčininkų rajono savivaldybei už priešgaisrinės tarnybos išlaikymą ir pagalbą.

Susitikimo metu aptartas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei Šalčininkų rajono savivaldybės bendradarbiavimas, jo kryptys, bendri tikslai, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir savivaldybės priešgaisrinės tarnybos pajėgumai, prevencinio darbo su gyventojais svarba, civilinės saugos stiprinimas.

Šalčininkų rajono savivaldybės informacija