Gaisre žuvusio žmogaus gyvybę galėjo išgelbėti dūmų detektorius, bet jo nebuvo…

0
90

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 152 gaisrų, iš jų 85 – žolės, ir atliko 126 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu vienas žmogus žuvo, vienas buvo traumuotas.

Sekmadienį, 5.57 val., buvo pranešta, kad Varėnos rajone, Marcinkonių kaime, dega medinis gyvenamasis namas, o viduje yra žmogus. Atvykus ugniagesiams, iš pastato veržėsi dūmai, atviros liepsnos nebuvo. Viduje buvo rastas žmogaus kūnas. Gaisro metu apdegė kambario siena ir sofa, aprūko patalpos. Name autonominio dūmų detektoriaus nebuvo.

Šeštadienį, 18.17 val., Vilniaus rajone, Nemenčinės seniūnijoje, Eitminiškių kaime, liepsnojo apleisto namo stogas. Gaisro metu sudegė 20 kv. m stogo konstrukcijų ir dangos.

Sekmadienį, 17.22 val., Vilniuje, Gulbinų gatvėje, liepsnojo du šalia stovintys ūkiniai pastatai. Atvykus ugniagesiams, vieno jų stogas jau buvo įgriuvęs. Sudegė dalis ir kito pastato stogo.

19.24 val. Vilniaus rajone, Sudervės seniūnijoje, Rastinėnų kaime, atvira liepsna degė mūrinio dviejų aukštų nebaigto statyti namo stogas, aplink namą sudėtos statybinės medžiagos ir žolė. Gaisro metu sudegė stogo konstrukcijos, apdegė išorinės sienos.

Šeštadienį, 23 val., buvo pranešta, kad Ukmergės rajone, Vidiškių seniūnijoje, Zujų kaime, vyras perplaukė į kitą Šventosios upės krantą ir nebegali grįžti. Ugniagesiai valtimi vaikiną parplukdė ir perdavė greitosios pagalbos medikams.

PAGD informacija