Automobilyje rasta galimai narkotinių medžiagų

0
56

Apie 9 val. 19 min. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas gavo budėtojo pranešimą, kad sostinės Geležinio Vilko gatvėje pastebėtas galimai chuliganiškai vairuojamas automobilis „Škoda“ su Estijos Respublikos registracijos valstybinio numerio ženklais.

Netrukus šį automobilį Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebėjo prie degalinės, o privažiavę ir įsijungę spec. šviesos bei garso signalus, nurodė vairuotojui pastatyti automobilį į stovėjimo vietą.

Stebint vairuotojo veiksmus, pareigūnams į akis krito tai, kad sėdėdamas automobilyje jis kažko ieško, paskubomis bando kažką ištraukti. Nurodžius laikyti rankas matomas, asmuo į reikalavimus nereagavo ir išsitraukęs nedidelį indelį numetė į salono galą. Vairuotojas nesureagavo, ir kai policijos pareigūnai pareikalavo nutraukti savo veiksmus, todėl jis buvo priverstinai išlaipintas iš automobilio ir sulaikytas. Tuo pat metu iš automobilio bandė pasišalinti keleivis, tačiau nesėkmingai – septyniolikmetis (gimęs 2006 m.) buvo surakinti antrankiais.

Paklausus sulaikytųjų, ar jie vartojo narkotines medžiagas, abu pripažino, kad retkarčiais parūko „žolę“, ir tvirtino, kad jokių draudžiamų daiktų su savimi ar automobilyje neturi.

Tikrinant ir apžiūrint automobilį „Škoda“, ant galinės sėdynės rasta metalinė dėžutė su galimai narkotinių medžiagų likučiais, o ant vairuotojo sėdynės – kristalinės medžiagos gabaliukai, galimai narkotinės medžiagos. Pareigūnams paklausus, kas buvo laikoma indelyje ir kam priklauso rasta kristalinė galimai narkotinė medžiaga, abu vyrai nepripažino, kad tai jų daiktai. Kas ir kokiomis aplinkybėmis pardavė šias medžiagas, asmenys neatskleidė.

Paaiškėjo, kad automobilį „Škoda“ vairavo dvidešimt šešerių metų amžiaus asmuo (gimęs1997 m.), neturintis teisės vairuoti transporto priemones.

Vilniaus apskr. VPK informacija