Gresia net laisvės atėmimas iki dvejų metų

0
226

Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai aptiko dar vieną aparatą naminei degtinei gaminti ir apie 80 l naminukės.
Policija, reaguodama į gyventojų pranešimus dėl nelegalios prekybos alkoholiniais gėrimais, atliko policines priemones komisariato prižiūrimoje teritorijoje. Šalčininkuose, Bažnyčios gatvėje, penkiasdešimt devynerių metų amžiaus moteris pardavė vietos gyventojui 0,5 l butelį su skysčiu, turinčiu naminės degtinės kvapą. Pardavimo faktą užfiksavę pareigūnai atliko neatidėliotiną kratą ‒ namuose aptiko dar apie 80 l naminukės.
Tai jau 15 ikiteisminis tyrimas dėl nelegalios prekybos alkoholiniais gėrimais, kurį Šalčininkų policijos pareigūnai pradėjo šiais metais.
Šalčininkų policija tokiomis vykdomomis priemonėmis kovoja su šešėlinės ekonomikos apraiškomis ir tikisi sumažinti smurto artimoje aplinkoje mastą rajone bei neblaivių asmenų daromų viešosios tvarkos pažeidimų skaičių.
Pareigūnai prašo gyventojų ir toliau būti neabejingais daromiems teisės pažeidimams ir apie panašius atvejus pranešti skubiosios pagalbos telefonu 112.

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija