Grybų randama ne tik miškuose, bet ir per kratas

0
263

Trakuose sulaikytas jaunas vyras, įtariama, su narkotinėmis medžiagomis ir svarstyklėmis joms sverti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). 23-ejų metų amžiaus įtariamasis uždarytas į areštinę.

Rugsėjo 10 d. apie 20.45 val. Trakų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Trakuose, Birutės g., neapšviestoje vietoje pastebėjo du jaunuolius, kurie, pamatę atvažiuojančius pareigūnus, akivaizdžiai sunerimo. Pradėjus bendrauti, vienas iš jaunuolių staigiai nusisuko nuo pareigūnų ir kažką įsikišo tarp kelnių ir megztinio. Trakų policijos patrulis, pastebėjęs šį netikėtą jaunuolio veiksmą, nusprendė jį tuoj pat patikrinti ir neapsiriko – už kelnių buvo užkištas į polietileno plėvelę suvyniotas augalinės kilmės medžiagos, skleidžiančios aitrų specifinį kvapą, panašų į narkotinės medžiagos marihuanos, gniužulą. To paties jaunuolio striukės kišenėje buvo rastas dar vienas į permatomą plėvelę suvyniotas augalinės kilmės medžiagos gniužulas ir jautrios elektroninės svarstyklės.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įtariamasis, 23-ejų metų amžiaus Trakų gyventojas, buvo nuvežtas į Trakų ligoninę, kur po atlikto šlapimo testo paaiškėjo, kad jis yra vartojęs marihuanos. Vėliau buvo atlikta ir neatidėliotina krata jo gyvenamojoje vietoje – name Trakuose. Prieš atliekant kratą, Trakų policijos pareigūnai įtariamajam pasiūlė savanoriškai pateikti gyvenamojoje patalpoje laikomus draudžiamus daiktus ar medžiagas – sulaikytasis savo noru iš kartoninės dėžės išėmė ir pateikė folijos gniužulą ir polietileninį maišelį su šviesiai ruda augalinės kilmės medžiaga, galimai haliucinogeniniai grybai, bei metalinę peleninę, kurioje buvo melsva tabletė, įtariama narkotinė medžiaga LSD. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija