Į Antakalnį keliasi Vilniaus rajono policija

0
217

Nuo liepos 1 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato pareigūnai gyventojus priims naujose ir moderniai įrengtose patalpose P. Vileišio g. 20C, Vilniuje.
Vilniaus apskr. VPK Vilniaus r. PK veiklos organizavimo pakeitimai pradėti vykdyti nuo 2016 m. spalio 24 d., kai vietoj policijos nuovadų, buvo patvirtintos grupės, atsakingos už veiklą priskirtoje teritorijoje. Vilniaus r. PK daugiau kaip 10 metų naudojosi nutolusių darbo vietų patalpomis, kurios nuo naudojimosi pradžios nebuvo remontuojamos. Patalpoms išlaikyti kasmet buvo skiriama apie 35 tūkstančius eurų, o norint jomis naudotis ateityje, būtų reikalingos didelės papildomos lėšos kapitaliniam remontui atlikti.
„Vien tik policijos patalpų buvimas priskirtoje teritorijoje savaime neužtikrina kokybiškų paslaugų teikimo gyventojams, policijos pareigūnų buvimo priskirtoje teritorijoje arčiau gyventojų, neatidėliotinos pagalbos suteikimo nelaimės atveju ir tinkamo viešosios tvarkos užtikrinimo. Todėl šių senų ir apleistų patalpų atsisakyta ir darbuotojus perkeliame į naujas, modernias patalpas, kuriose laukiami ir rajono gyventojai“ – sako Vilniaus apskr. policijos vadovas Saulius Gagas.
Dažniausiai į pranešimus apie įvykius (apie 70 proc. visų įvykių) Vilniaus apskr. VPK Vilniaus r. PK priskirtoje teritorijoje visą parą reaguoja Vilniaus apskr. VPK reagavimo padaliniai: Patrulių rinktinės, Viešosios tvarkos valdybos Mobiliosios kuopos, Kelių policijos valdybos, Kriminalinės policijos nusikalstamų veikų registravimo skyriaus bei Rinktinės „Vytis“ pareigūnai, t. y. užtikrina operatyvų reagavimą į įvykius ir greitą neatidėliotinos pagalbos nukentėjusiesiems suteikimą.
Gerinant paslaugų kokybę ir didinti prieinamumą gyventojams, jų patogumui papildomai priėmimas vyks ne tik naujose policijos komisariato patalpose, bet ir seniūnijose:
kiekvieną ketvirtadienį nuo 13 val. iki 15 val.:
Maišiagalos (Kiemelių g. 11, Maišiagaloje), Nemenčinės miesto (Švenčionių g. 11, Nemenčinėje) ir Rudaminos seniūnijose (Vilniaus g. 4, Rudaminoje),
nuo 10 val. iki 12 val. Pagirių seniūnijoje (Šiltnamių g. 10, Pagiriuose).
Kiekvieną antradienį nuo 13 val. iki 15 val. gyventojai bus priimami Rukainių seniūnijos patalpose (Mokytojų g. 9, Rukainiuose).
Gyventojai pareigūnus galės išsikviesti ir skubios pagalbos numeriu 112, pranešti apie įvykį www.epolicija.lt, taip pat visa su policijos veikla susijusi informacija bus suteikiama bendruoju telefonu 8 700 60000 ir el. paštu info@policija.lt.
Šiose naujose Vilniaus r. policijos komisariato patalpose įsikurs ir dar vienas padalinys – sostinės pirmasis policijos komisariatas.

Vilniaus apskr. VPK informacija