Į Vilniaus apygardos teismą keliauja 50 kg hašišo kontrabandos byla

0
336

Hašišą dar 2019 m. spalio pabaigoje, kratos vieno Klaipėdos gyventojo garaže metu, aptiko Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai.

Asmens kratos metu pas klaipėdietį V. B. kišenėje rasta 10 g hašišo, o vėliau jo garaže – 50 kg tos pačios rūšies kvaišalų. Tuomet V. B. Vilniaus miesto teismo sprendimu buvo suimtas trims mėnesiams.

Ši krata buvo atlikta tęsiant ikiteisminį tyrimą dėl pernai metų spalio pradžioje pasienyje su Baltarusija sulaikytos stambios kvaišalų siuntos. Tuomet, 2019 m. spalio 9 d., kai muitinės pareigūnai Medininkų kelio poste, patikrinę dviejų Rusijos piliečių automobilį, jame aptiko 38, 4 kg hašišo.

Tęsiant šį tyrimą, muitinės kriminalistų įtarimų prekyba kvaišalais ir narkotikų kontrabanda, sulaukė vienas Klaipėdos gyventojas. 2019 m. spalio pabaigoje buvo atlikta šio žmogaus (turinčio Lietuvos pilietybę, tačiau nuolat gyvenančio Rusijoje) asmens krata, taip pat krata jo garaže Klaipėdoje.

Jų metu pas patį V. B. taip pat buvo rasta maždaug 10 g hašišo, o garaže aptikta 50 kg hašišo įvairaus dydžio, svorio ir formos vakuuminėse pakuotėse, taip pat – vakuumavimo įranga.

 

LR muitinės informacija