Įkliuvo 2 tūkst. pakelių kontrabandinių rūkalų gabenusi visaginietė

0
259

Vakar vakare VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Pavoverės pasienio užkardos pareigūnai prie Švenčionių rajono Zalavo kaimo, kelyje Vilnius – Zarasai, patikrinti sustabdė automobilį „Opel Astra“. Jis važiavo Vilniaus link. Mašiną vairavo 41-erių metų moteris. Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad šiuo automobiliu gali būti gabenamas kontrabandinis krovinys.

Automobilio bagažinėje pasieniečiai aptiko keturis ryšulius, apvyniotus polietilenu. Juose buvo 2 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Be to, VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad visaginietė, būdama pasienio ruože, neturėjo privalomo asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

Su įkalčiais įkliuvusiai kontrabandos gabentojai pradėta administracinės bylos teisena. Už tai gresia bauda nuo 5200 iki 6000 eurų.

Taip pat už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimą, t. y. buvimą pasienio ruože be dokumentų, jai bus skirta bauda nuo 40 iki 90 eurų.

Pasieniečiai po apklausos moterį paleido, įteikę jai šaukimą atvykti į teismą. Cigaretės ir automobilis saugomi Pavoverės pasienio užkardoje.

 

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.