Įkliuvo gerai žinoma kišenvagė

0
254

Sostinės Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams su įkalčiais įkliuvo gerai žinoma 34-erių metų moteris. Jai paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Kriminalistai pastebėjo, kad Vilniaus viešajame transporte vėl ėmė siautėti kišenvagiai. Tuoj pat buvo imtasi veiksmų nusikaltimams išaiškinti. Rezultatų ilgai laukti nereikėjo.

Rugsėjo 30 d. apie 12 val. 15 min. Žirmūnuose, 17-to maršruto troleibuse, kriminalistai pastebėjo gerai pažįstamą kišenvagę. Troleibuse ji atsistojo šalia vyresnio amžiaus moters, ant rankos pakabino didelį šaliką, taip vadinamą „širmą“, ir iš pastarosios užsegtos kuprinės, ją atsegus, ištraukė piniginę bei ramiai atsisėdo troleibuso gale. Nukentėjusiajai išlipus, kišenvagė išsitraukė pinigus iš ką tik pavogtos piniginės ir ją užkišo už sėdynių. „Nematomi“ pareigūnai iškart sulaikė įtariamąją su įkalčiais. Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate pasitvirtino, kad sulaikytoji ne kartą teista už analogiškus nusikaltimus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Sostinės policijos pareigūnai įtaria, kad ši moteris galėjo padaryti ir daugiau vagysčių, todėl nukentėjusių prašo kreiptis nurodytais tel. (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132 arba paskambinti skubiosios pagalbos telefonu 112.

 

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato informacija