Įkurtuvės dviejuose vaikų darželiuose Lentvaryje

0
159

Vietų stygius ikimokyklinėse ugdymo įstaigose nuo šių metų pradžios mieste – išspręstas. Prie vaikų darželių „Šilas“ ir „Svajonėlė“ pristatyti moduliniai priestatai: jų statybos bei įrengimo sutartis buvo pasirašyta pernai rugsėjį, o šiandien jau klega mažyliai.
Abiejuose vienodo dydžio moduliniuose priestatuose veikia po dvi vaikų grupes. Jose – apie 60 darželinukų. Patalpose yra dvi erdvios patalpos vaikų grupėms, koridoriai, valgyklėlė, kuri gali būti naudojama ir renginiams, nedidelė virtuvė.
Lentvaryje per stebėtinai trumpą laiką priestatus pastatė ir įrengė bendrovė „Cramo adapteo“. Moduliniai darželiai yra išpopuliarėję Skandinavijoje, o sukaupta patirtimi jau dalijamasi ir Lietuvoje. Šių darželių statyba yra sparti, nes jie statomi iš atskirų modulių, o pasikeitus poreikiui, jie gali būti ir lengvai išmontuojami.
„Džiaugiamės, kad naujovė prigijo ir pasiteisimo. Kelerius metus girdėjome nusiskundimų, kad Lentvaryje dėl vietų vaikų darželiuose stygiaus jaunos šeimos patiria sunkumų. Mamytės negalėjo grįžti į darbus, nes nebuvo kur paliktų vaikučių. Naujieji priestatai gerai įrengti, juose šilta, jauku, patogu. Smagu matyti linksmus tėvelius ir laimingus vaikus“, – sakė merė E. Rudelienė.

 Modulinio priestato įrengimas Lentvario mieste

Trakų rajono savivaldybės informacija